כוחה של מילה בטיפול אייפק – חלק 8

מסר המים

ד"ר מסרו אמוטו ביצע ניסוי וכתב ספר ששמו "מסרים מהמים" (2003) המביא עדויות לכך שאנרגיית התנודה האנושית (הילה), מחשבות, מילים, רעיונות ומוזיקה משפיעים על המבנה המולקולארי של המים.

אמוטו תעד בצורה ויזואלית את השינויים המולקולאריים במים ע"י טכניקות צילום שונות. הוא הקפיא טיפות של מים ולאחר מכן צלם אותן בעזרת מיקרוסקופ מיוחד. עבודתו מתארת את מגוון המבנים המולקולאריים של המים ואת השפעת הסביבה על מבנים אלו. אמוטו מצא שינויים רבים במבנים הגבישיים במים ממקורות שונים וממצבים שונים בעולם.

על פי ניסוייו של אמוטו, זרמי מים ונביעות מהרים קדמונים מתארים מבנים גיאומטריים מעוצבים היטב בעלי גבישים צלולים.

מים מזוהמים ורעילים ממקורות תעשייתיים ומאזורים מיושביםומים שעמדו במקום בצינורות מים ומסכרי אחסון מתארים מבנים גבישיים מעוותים ומסודרים בצורה רנדומאלית.
Well water Japan copyמי נביעות מסאיג'ו – יפן

 

 

 

 

Yudu River copyנהר יודו, יפן. הנהר עובר דרך מרבית  הערים בקסאי

 

 

 

אמוטו בדק את השפעתה של תפילה על המים, ומצא שהיא משנה את המבנה המולקולרי של המים, ויכולה להפוך מים מזוהמים שהמבנה המולקולרי שלהם "מעוות" למים שהמבנה המולקולרי המצולם שלהם מסודר והרמוני.
מים מסכר פוג'יוארה

Water before Pray copyלפני שנמסרו לתפילה

 

 

 

אחרי שנמסרו לתפילה

לאחר שבדק אמוטו את השפעת התפילה על המים וכן השפעתן של יצירות אמנות שונות וגילה, כי הן משנות את המבנה המולקולרי של המים, הוא בדק את השפעתן של המילים על המים. הוא הדביק על בקבוקי מים פתקים עם מילים ובחן את מבנה המולקולות כתגובה למילים. הוא גילה שהמים מגיבים למילים השונות בצורה חיובית או שלילית בהתאם למשמעות המילה.

Tereza copyאחות תרזה

 

 

 

 

Hitler copyאדולף היטלר

 

 

 

אהבה והערכה

תודה רבה

אתה גורם לי בחילה,אני אהרוג אותך

מסקנתו של אימוטו הייתה שהמים סופגים אנרגיה ותדרים שונים מהסביבה, ואלו משפיעים על המבנה המולקולרי שלהם.

ובהקשר לטיפול אייפק

אם נקבל את מסקנתו ומחקרו של אימוטו, הרי שנוכל לומר, כי אנו כבני אדם, המורכבים מ 70% מים מושפעים מאנרגיות בסביבה וממילים בפרט, ולו רק משום השפעתם על הנוזלים שבגופנו, אם לא משום סיבה אחרת. אם נקבל את מסקנותיו של אימוטו, כי פתק המודבק על בקבוק מים, משנה את מבנהו המולקולרי של המים, הרי שנוכל להבין את השפעתו של פתק שאנו נושאים על גופנו, או המטופל מחזיק בידו בעת הטיפול. המילים הכתובות בפתק, משפיעות פיסית את מצבו של המטופל, משנות את המבנה המולקולרי של התאים בגופו, ומתוך כך מביאים לריפוי ולשינוי.

יש לציין, כי עד היום איש לא הצליח לחזור על המחקר של אימוטו.

להמשך קריאת עבודת הגמר – חלק 9