אודותינו

 אורי קניג, דוקטור בפסיכולוגיה קלינית – מפתח ומייסד שיטת ®IPEC Therapy

Uri for website

ד"ר אורי קניג מתגורר ועובד בלוס אנג'לס שם עובד בפרקטיקה פרטית משלו וממשיך לפתח וללמד את שיטת טיפול אייפק. ד"ר קניג פיתח תוכנית לימודי שיטת אייפק לקראת התואר מוסמך ברשת בתי ספר לרפואה טבעית בישראל, ומורי שיטת אייפק שהכשיר, מלמדים קורסים סמסטריאליים שם תחת השגחתו המיקצועית. פעם בשנה, מגיע ד"ר קניג ללמד בישראל את הרמות המתקדמות יותר של שיטת איפק – בכירים/בכירות מיקצועית.
בעבודתו עם מטופלים, משלב ד"ר קניג רקע נרחב בפסיכולוגיה קלינית עם ידע מעמיק בשדה המתפתח של גוף-נפש. כשד"ר קניג החל לפתח את שיטת הטיפול Integrated Physical Emotional Clearing®
 – אייפק – IPEC® בשנת 1997, לנגד עיניו עמדה המטרה, איך ליישם שיטת טיפול במגוון בעיות בנושאים פיזיים ורגשיים, באמצעות המערכת הביולוגית / אנרגטית של המטופל.
ד"ר קניג סיים את לימודי ה 
MA בפסיכולוגיה קלינית של הילד באוניברסיטת תל אביב, בישראל ואת לימודי הדוקטורט בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת  CGI) California Graduate Institute) בלוס אנג'לס בקליפורניה. הוא למד ביסודיות את התחומים של NAETAK, NET, ART, EDXTM, HBLU, תזונה הוליסטית ומיגוון נוסף של גישות טיפוליות בשדה הטיפולי המתפתח של טיפולים באמצעות אנרגיה.

דליה קניג, מאסטר בפסיכולוגיה קלינית – שותפה בפיתוח שיטת ®IPEC Therapy

Dalia for website

דליה קניג מתגוררת ועובדת בלוס אנג'לס בפרקטיקה פרטית . בעבודתה היא משלבת ידע נרחב משדות הפסיכותרפיה הקוגניטיבית, פסיכודינמית ושילוב טיפול בציור וכתיבה טיפולית עם גישות טיפול באנרגיה. 
דליה קניג היא שותפה פעילה בפיתוח שיטת טיפול איפק –IPEC®דליה סיימה לימודי עבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב, בישראל, ואת לימודי ה MA  בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת  CGI  בלוס אנג'לס בקליפורניה. 
דליה קניג השתלמה בתחומי ה-AK, NAET, TFT, SEEMORG MATRIXטיפול פסיכולוגי באמצעות צ'קרות ובתחומים נוספים.